Matrac Magnifico Dual

Matrac Magnifico Dual 12 je vysoko luxusný matrac pre váš najdokonalejší spánok. Jadro matraca je zložené z kombinácie vrstiev patentovanej pamäťovej peny Memoform a studenej peny Elioform a Eliosoft. Tým, že sa pamäťová pena Memoform prispôsobí ľudskému telu, si ihneď nájdete najoptimálnejšiu polohu pre spanie, bez toho, aby bol vyvíjaný tlak na vaše telo.

Poťah je vytvorený z látky Outlast, ktorá je produktom výskumu NASA. Jedná sa o najvyspelejšie tkaninu, ktorej medzibunkovú štruktúru vypĺňa špeciálny vosk, ktorý sa pôsobením ľudského tepla počas spánku rozťahuje a tým zabraňuje úniku tepla. Po roztiahnutí vosku na podporu optimálnej telesnej teploty sa medzibunkový priestor otvorí, umožní priechod vzduchu a udržiava vhodné mikroklímu. Kumuluje teplotu a postupne ju uvoľňuje.

Matrac je navyše v rozmeroch 150 cm a širšie dodávaná v tzv. Duálnom komforte, to znamená, že je vhodný pre páry s odlišnými požiadavkami na tuhosť matraca. Jednoducho rozopnite poťah a otočte jadro na svojej strane matraca podľa vašich preferencií a využívajte zároveň prednosti spoločné matraca.1432 €
Cena za rozmer: 200x90cm
PRIDAŤ DO OBĽÚBENÝCH POLOŽIEK
Mám záujem o informácie
Cenník
História prezerania: