Matrac Magnistretch 10

Stredne mäkký matrac pre aktívnu regeneráciu tela počas spánku. Vyššia vrstva pamäťovej peny v poťahu pre väčší komfort. Celosvetový patent spoločnosti Magniflex.

Matrac Magnistretch 10 je zostavený z kombinácie vysoko kvalitných studených pien a priedušného viskózového poťahu s prešitou vrstvou pamäťovej peny. Tento matrac pozitívne napomáha pri zdravotných problémoch s chrbticou a s chrbtovým svalstvom (napríklad pri zosadaní chrbtice, bolestiach krčnej a bedrovej chrbtice a pod.) Počas spánku jemne naťahuje chrbticu do pôvodnej polohy bez ohľadu na spánkovú polohu a tým umožňuje regeneráciu jednotlivých stavcov a chrbtového svalstva

Tento unikátny systém rehabilitácie a aktívnej regenerácie chrbtice je exkluzívnym patentom spoločnosti Magniflex a bol vyvinutý v spolupráci s Univerzitou v Zaragoze.

atraktívny snímateľný a prateľný poťah z viskózy a Outlastu vrstva pamäťovej peny Memoform prešitá v poťahu hypoalergénne super mäkké vlákno studená pena Eliosoft s patentovaným jadrom Stretch (5 cm) studená pena Eliosoft s patentovanám jadrom Stretch (8,5 cm) studená pena Elioform (8,5 cm)

NÁŠ TIP

Zľava: - %
972 €
Cena za rozmer: 200x90cm
Výška 25cm
PRIDAŤ DO OBĽÚBENÝCH POLOŽIEK
Mám záujem o informácie
Cenník
História prezerania: